Recall Healing

Czym jest Recall Healing?

Recall Healing jest nowatorską i niezwykle skuteczną metodą leczenia opracowaną przez doktora Gilberta Renaud z Kanady. Łączy w sobie najnowsze odkrycia medyczne, psychologię, kabałę, symbolizm, tradycyjną medycynę chińską, numerologię. W tej metodzie terapeuta skupia się na zadawaniu właściwych pytań, które pozwolą choremu uświadomić sobie głęboko skrywane emocje i oparte na nich decyzje i przekonania. Prowadzi to do rozwiązania konfliktu, a co za tym idzie, do usunięcia związanej z nim choroby fizycznej lub psychicznej. Inaczej mówiąc, Recall Healing umożliwia choremu zidentyfikowanie emocjonalnych urazów, które spowodowały schorzenie.

Z punktu widzenia Recall Healing człowiek jest połączeniem trzech sfer: psyche, automatycznego mózgu i ciała. Wiele zachowań, a także chorób stanowi reakcję automatycznego mózgu na stres. Gdy doznajemy emocjonalnego wstrząsu, w naszym mózgu tworzy się pewnego rodzaju zwarcie. Jego konsekwencją mogą być zarówno fizyczne, jak i psychologiczne objawy. Środki farmakologiczne i terapie lecznicze jedynie łagodzą dolegliwości. Nie są jednak w stanie zlokalizować źródła choroby, które jest zakorzenione w psychice. Recall Healing dociera do miejsc, gdzie dane zwarcie powstało, pozwala je usunąć i na nowo uruchamia silny leczący potencjał człowieka.

Nasze zdrowie zależy od trzech elementów – psychiki, mózgu oraz ciała

Dzięki tej metodzie tysiące osób na całym świecie wyleczyło się z najpoważniejszych dolegliwości! Stosują ją lekarze, terapeuci, przedstawiciele medycyny naturalnej i holistycznej. Po zaznajomieniu się z zasadami Hecall Healing można także pomóc sobie i rodzinie.

Na jakie pytania pomoże Ci znaleźć odpowiedź konsultant Recall Healing?

 • Czy choroba może być najlepszym rozwiązaniem mózgu, aby zaradzić istotnym problemom lub przetrwać?
 • Dlaczego jestem chory i jak mogę przyspieszyć mój powrót do zdrowia?
 • Jaki jest emocjonalny lub psychologiczny wstrząs odpowiedzialny za chorobę lub sposób zachowania?
 • Jakie są możliwe rozwiązania sytuacji konfliktowych?
 • Dlaczego powtarzam problemy?
 • Co to jest pamięć komórkowa cyklu biologicznego?
 • Jakie znaczenie ma okres Plan/Cel w moim życiu?
 • W jaki sposób pamięć życia wewnątrzmacicznego wpływa na życie dziecka?
 • Przyczyny niektórych trudności w nauce?
 • Co to jest pamięć międzypokoleniowa?
 • Jakie są prawa biologiczne Recall Healing?

źródło;recallhealing.pl

ZNAMIONA SKÓRNE – CO MÓWI CIAŁO – MAPA DLA TERAPEUTY RECALL HEALING

Osobom zainteresowanym koncepcją „Recall Healing” i chcącym rozwijać jej rozumienie polecam lekturę książki doktora Gerarda Athias’a zatytułowaną „Ciało punkt po punkcie”. Poniżej podzielę się moją historią poszukiwań narzędzia pomagającego odczytywać wiadomości wysyłane przez ciało. Trwała ona ponad 30 lat. Ale zgodnie z powiedzeniem „kto pyta nie błądzi”, dobrze sformułowane pytanie zawsze pomaga w znalezieniu odpowiedzi. Tak jest i w moim doświadczeniu.

Skóra jest dywanem mózgu”. To powiedzenie wyczytane przed wielu laty w podręczniku tradycyjnej chińskiej medycyny (TCM) towarzyszyło mi w tle mojej pamięci przez lata studiów medyczynych i praktyki lekarskiej i ukazywało się w świetle świadomości w różnych cząstkowych praktycznych przejawach. 

Raz były to opisane i przyswojone przez neurofizjologię i wykorzystywane w praktyce dla celów diagnostycznych klinicznej neurologii odruchy i te proste i bardziej złożone, innym razem, jako praktyka zabiegów refleksoterapii. Innym znowu, szczególnie za sprawą pasji życia i działalności nauczycielskiej nieżyjącego już dziś Pana profesora Zbigniewa Garnuszewskiego, twórcy Stołecznego Centrum Akupunktury w Warszawie, podczas kursów podyplomowych dla lekarzy medycyny pragnących zapoznać się z praktyką klinicznej akupunktury, powracało ubrane w liczącą kilka tysięcy lat metodę leczenia. Po kilkunastu kolejnych latach zaś w postaci oryginalnej polskiej formuły klawiterapii, metody opracowanej przez doktora psychologii, Pana Ferdynanda Barbasiewicza, wykorzystującej odruchowe relacje miedzy skórą, a ośrodkami regulacyjnymi w układzie nerwowym, jako medium do przywracania homeostazy całego biologicznego organizmu w sposób szybki, dogłębny i w pełni kontrolowany przez doświadczonego terapeutę. 

A obok pojawiały się cząstkowe obserwacje sprowadzające się do natarczywego i powracającego pytania: dlaczego?

Dlaczego nagle, zdawałoby się, w pełni zdrowia na skórze człowieka pojawia się zmiana, której przez całe lata nie było? Zwykle szpeci, z rzadka szczególnie u młodej pięknej kobiety, gdy dyskretna, oceniana

Jest jako dodająca uroku, często przydaje się jej popularną nazwę „pieprzyk”. Przebarwienie skóry, splot naczyń krwionośnych, brodawka, plamka i podobne. Dlaczego właśnie teraz? Dlaczego właśnie w tym a nie innym miejscu? I dalsze zadumanie: a jak jest z urazami mechanicznymi – dlaczego właśnie tu i teraz, bo nie da się wszystkiego opisać mianem przypadku. 

Aldous Huxley w pracy zatytułowanej „Drzwi percepcji” porusza temat znaczenia i funkcji barwnych ugrupowań komórek w ośrodkowym układzie nerwowym, znanych z anatomii człowieka, jako substancja czarna, substancja szara, jądro sinawe, jądro czerwienne i innych. Porównuje je do filtrów, różnobarwnych szkiełek, które postawione na drodze promienia światła białego przekształcają je w inne barwy, zmieniają jego jakość, odcinając, zatrzymując określone zakresy częstotliwości fal elektromagnetycznych i wzbudzają równie określone skutki w układzie nerwowym. A jak jest ze skórą? Czemu może służyć zmiana jej struktury i barwy w wybranym miejscu i czasie?

I oto w zasięgu ręki pojawia się coś niezwykłego – narzędzie równie precyzyjne i konkretne, jak i, chciałoby się powiedzieć, natchnione i zadziwiające. To narzędzie to książka dr Gerarda Athias’a. 

Zachęcam do jej lektury. Kto wytrwa w tej lekturze, temu otworzy ona niecodzienne krajobrazy. Spotka w niej starożytną mądrość dawnej chińskiej cywilizacji i głębię psychologicznego wglądu zdolną rozwikłać i rozjaśnić zagmatwane i ciemne ścieżki osobniczego życia człowieka. O ile podczas lektury czytelnik przystanie, zatrzyma się w swoim reaktywnym pędzie, będzie mógł godzinami medytować obrazy chińskich ideogramów zestawione ze spolszczonymi pracą tłumaczki nazwami opisującymi tradycyjne znaczenia punktów akupunktury. Taką praktyką można skutecznie wesprzeć i pogłębić intelektualną wiedzę o znaczeniu tych szczególnych, wybranych miejsc na skórze. A dzięki intuicyjnemu wglądowi, wiedzy i doświadczeniu dr Athias’a można podjąć życiowe wyzwanie i rozpocząć pracę odczytywania swojej własnej wielopokoleniowej historii zapisanej w ciele. Coś, co mogło urażać poczucie estetyki, widziane oczami specjalisty-dermatologa klasyfikowane było jako niepotrzebne, nieznane i nieznaczące, którego należy się pozbyć za pomocą wiązki światła, chemicznego wytrawienia czy noża chirurga, teraz okaże się skutecznym posłańcem. Powiadomi o czymś ważnym, wspierającym rozwój, wymagającym zintegrowania i wewnętrznej pracy. 

Zachęcam do lektury tej niezwykłej książki. Zachęcam do jej ciągłej i nawracającej lektury szczególnie tych, którzy podróżują ze swojego wyboru sami lub w służbie dla innych, jako ich przewodnicy, drogami prowadzącymi do pełnej harmonii, obfitości, radości i szczęścia, dla których fundamentem i zarazem owocem podróży jest osobiste zdrowie. Dr Gerard Athias w „Ciele punkt po punkcie” daje nam wszystkim wspaniałą, dokładną i precyzyjną mapę wspierającą taką podróż. Czytając, mamy powód, aby wyrażać mu nieustanną wdzięczność za otrzymany podarunek.

Lek.Med.Robert Zawiślak

Script logo