Sprzedawcy kłamstw

Ta książka jest napisana dla wszystkich tych , którzy naprawdę próbowali bezskutecznie wielu metod.

To książka dla Desperatów.

 

 

To ostrzeżenie, to nie żart. Pozwoli ci ono zaoszczędzić czas i pieniądze.

Kiedy cały świat biznesu związanego z otyłością i czerpaniem niekończących się zysków z ludzi dotkniętych nadwagą i jej skutkami na zdrowiu wytworzył niezliczoną ilość produktów, programów "pomocy", terapi najróżniejszej maści oraz tomy literatury, kolejna książka nie jest już na pewno potrzebna....

Jeśli masz problem z nadwagą, to natychmiast jesteś zalewany taką ilością kolorowych reklam, wywodów "ekspertów", prac  "naukowców", którzy mają  najlepsze rozwiązania dla ciebie, że nie wiesz co wybrać.  Z pewnością więc po kolei próbujesz coraz to bardziej racjonalnych propozycji, które mają ci pomóc. I pewnie pomogą.....

Może tylko JA sama  zostałam na tym świecie, która nie poddała się żadnej z dotychczas stosowanych metod. Było ich wiele...Różne diety, suplementy, które miały zabrać mi 10kg w miesiąc (no... zgodziłabym się nawet na dwa miesiące), joga, codzienne ćwiczenia, afirmacje, praca z emocjonalnymi przyczynami nadwagi etc..

Ta książka jest napisana dla wszystkich tych, którzy naprawdę próbowali bezskutecznie wielu metod. To książka dla Desperatów.

Czego nie będziesz musiał robić?

- żadnych dodatkowych ćwiczeń fizycznych

- żadnych długotrwałych diet

- żadnych wykluczeń „na całe życie” smakołyków

- żadnych afirmacji i medytacji

- żadnego przekonywania cię o tym, że powinieneś się "zdrowo" odżywiać

Co musisz zrobić?

ZACZĄĆ MYŚLEĆ i obserwować siebie

A co jeśli myślenie nie pomoże?

Możesz zastosować metodę dr. Simeonsa z krótkotrwałą dietą bez ćwiczeń.

To uniwersalny klucz do wszystkich postaci otyłości.

A tak naprawdę, to jeśli połączysz te dwa ostatnie punkty, to osiągniesz sukces.

Dzięki tej prostej metodzie przywrócisz prawidłowe funkcje międzymózgowia i dosłownie „zresetujesz” błędne programy warunkujące powstawanie patologicznej tkanki tłuszczowej oraz jej niewłaściwe rozmieszczenie w ciele.

Script logo