Zrób to z nami

Bazując na własnych doświadczeniach z metodą dr Simeonsa oraz posiadanej wiedzy stworzyliśmy Program Edukacyjny „BRAIN RESET”, który, gdy raz  zrozumiesz jego  zasady, pomoże Ci najskuteczniej i najbezpieczniej pozbyć się nadwagi –

NA ZAWSZE!

 

DLA KOGO JEST Program   Edukacyjny „BRAIN RESET”

- Dla osób z niewielką nadwagą, które czują dyskomfort z tego powodu

- Dla osób z zaburzonymi proporcjami ciała

- Dla wszystkich, którzy próbowali już innych metod bezskutecznie

- Dla tych, którym powiedziano, że muszą się pogodzić z otyłością

- Dla kobiet i mężczyzn,

CZYLI  DLA WSZYSTKICH, KTÓRYM TRWAŁA UTRATA WAGI                                  

POTRZEBNA JEST DO SZCZĘŚCIA!

 

W JAKI SPOSÓB POMOŻE MI Program Edukacyjny „BRAIN RESET”?

Kiedy podczas  spotkań  edukacyjnych i własnej  lektury wskazanych  tekstów pod  naszym  przewodnictwem poznasz  zasady  funkcjonowania  swojego  ciała  i  głęboki  biologiczny sens jego reakcji na  różne  warunki

i okoliczności  życia, w oparciu o stworzony przez dr Simeonsa protokół pozbędziesz się nadwagi u jej rzeczywistej przyczyny, (czyli zresetujesz niepoprawne rozkazy idące z mózgu i powodujące, iż twoje ciało zamiast korzystać z wszystkich dostarczanych mu kalorii na bieżąco permanentnie robi zapasy.) Proces, jaki zachodzi podczas stosowania  protokołu dr  Simeonsa opisany jest szczegółowo          w zakładce ROLA HCG.

 

CO SKŁADA SIĘ NA Program Edukacyjny „BRAIN RESET”?

W ramach Programu otrzymasz:

- wstępną konsultację z lekarzem omawiającą twoją niepowtarzalną  sytuacje, pomagająca  Ci  zrozumieć jej  uwarunkowania i  uwarunkowania  Twoich problemów z  utrzymaniem  poprawnej masy  ciała.

- wiedzę szczegółową na jakich zasadach oparty jest Program,  co warunkuje  jego  skuteczność i jakie są jego ograniczenia, z czym  musisz się skonfrontować i jak to  zrobic.

- pomoc w dostępie do preparatu hCG oraz instrukcje dotyczące sposobu jego przyjmowania.

- 4 konsultacje (raz w tygodniu) kontrolne wspierające twoje wysiłki – pomogą Ci one ocenić postęp w utracie wagi poprzez ukierunkowaną obserwację ciała oraz dodatkowe sugestie; pomogą Ci one rozwiązać bieżące problemy, jeżeli jakieś się pojawią; pozwolą Ci znaleźć odpowiedź na pojawiające się pytania lub wątpliwości.

 

- na naszej stronie znajdziesz inspiracje dotyczące menu na czas diety, użyteczne porady, a jeśli będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości możesz zawsze do nas napisać w ramach Programu.

 

ILE TO KOSZTUJE?

Zacznijmy od tego ile kosztują preparaty z hcg przeznaczone do tego celu na światowym rynku oraz jaka jest ich jakość.

Przeglądając niezliczoną ilość ofert producentów homeopatycznego oraz „vibracyjnego” preparatu z hcg doszliśmy do wniosku, że jest to chyba najdroższy lek homeopatyczny na świecie. Czy jest to czymś uzasadnione czy też nie, to już inny temat.

I tak na przykład:

w sklepie Multinatura możemy kupić krople w super promocji na 23 dni za 298 zł a na 40 dni za 476zł. Jest tam również zapis wprowadzający w błąd jakoby dr. Simeons stosował homeopatyczne hcg. Wyjaśniamy, iż w jego pracy poświęconej tej metodzie nie wspomina nic o tym. Jednak obecne doświadczenia wielu praktyków tej metody potwierdzają skuteczność homeopatycznej formuły.

-w sklepie Stevia mamy dość podobną propozycję, możemy nabyć 24 tabletki za 207zł, których składu nie znamy poza faktem, że jest w nich vit b12, lub druga wersja to krople za 264 zł z informacją:  „Te same wyniki! Zarówno uczestnicy, dostający mocne zastrzyki hormonalne, jak i ci, którzy przyjmowali krople homeopatyczne, mieli takie same wyniki, jeśli nie lepsze z kroplami niehormonalnymi. ”

To kolejne nieścisłości mające Cię przekonać do zakupu.

Po pierwsze, co to są „MOCNE ZASTRZYKI HORMONALNE” (!). W metodzie oryginalnej nikt nie stosuje hormonów! Sam dr Simeons w swoich pracach zwraca uwagę, iż do hCG niesłusznie w potocznym języku przykleja się etykietkę HORMON, co sam doktor obala jako niemedyczny fakt (poświęcił temu cały rozdział). Najwyraźniej sprzedawcy tych kropli nie zapoznali się nawet z treścią prac dr  Simeonsa. Należy również dodać, iż jego metoda opiera się na dawce MINIMALNEJ (a nie mocnych zastrzykach).

- sklep internetowy Proneo- mała buteleczka – 298zł, większa – 476 zł. Na ich stronie znów informacja o tym, że hcg to hormon. Poczytajcie może prace dr Simeonsa-proszę!!!

W zagranicznych sklepach jest podobnie:

np. Nomasgordura sprzedaje krople po 78 USD + przesyłka.

Podobnie Simplyslim – 55 USD za małą butelkę +przesyłka.

HCG po polsku proponuje „Vibracyjne ” kropelki za 239zł, ale nie wiadomo kto je sprzedaje….na zadane pytanie nie dostaliśmy odpowiedzi. Dziwne…

No cóż, można by wymieniać i wymieniać, ale tu chodzi o  TWÓJ SUKCES,

a nie o zbędne dyskusje.

My proponujemy ci:

- rzeczywiste wsparcie – 4 konsultacje Skype bądź telefoniczne

- kontakt mailowy – w razie potrzeby

- wieloletnie doświadczenie w homeopatycznej metodzie leczenia

- pomoc  w  uzyskaniu dostepu do wiarygodnego i sprawdzonego produktu hCG

ZASTANÓW SIĘ WIĘC, CZY WARTO KUPOWAĆ  DROGIE ŚRODKI BEZ MOŻLIWOŚCI

WSPARCIA I WYMIANY INFORMACJI.

JEŚLI SIĘ WAHASZ, ZAPOZNAJ SIĘ ZE STRONĄ O MNIE   LUB Robert Zawiślak – ZnanyLekarz.pl

WIĘC JEŚLI JESTEŚ ZDECYDOWANY NA SZYBKIE i BEZPIECZNE POZBYCIE SIĘ  ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW, NIE WAHAJ SIĘ!

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ DO NASZEGO CENTRUM EDUKACJI PROZDROWOTNEJ

TEL. 500 729371

LUB KLIKAJĄC NA PRZYCISK WPISZ SIĘ  KALENDARZ  SPOTKAŃ NA SKYPE

ABY OMÓWIĆ Z LEKARZEM TWÓJ INDYWIDUALNY SPOSÓB STOSOWANIA METODY Dr SIMEONSA W RAMACH PROGRAMU EDUKACYJNEGO BRAIN RESET

DZIAŁAMY GLOBALNIE!

 

Script logo